שלבי גמילה מעישון


שלבי גמילה מעישון
גמילה מעישון הוא תהליך מורכב ולא פשוט. רבים אשר חושבים על התהליך לעיתים נרתעים מהשלבים הרבים שבו, וגם לא בטוחים האם בכלל יצליחו. לכן, הפורמולה שפיתחנו מאפשרת לכם לדלג על שלבים רבים ולהגמל מהעישון בתוך זמן קצר מאוד, מה שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בגמילה ויהפוך אותה להרבה יותר מוצלחת ונכונה.

אז מהם השלבים העיקריים בגמילה קצרה ויעילה שכזו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ההחלטה
השלב הראשון מבין כל שלבי גמילה מעישון, הצעד הראשון לגמילה מעישון, הוא ההחלטה. אף אחד לא יכול לקבל את ההחלטה הזו עבורכם, זו החלטה שאתם צריכים לקבל בעצמכם. אם לא תקבלו את ההחלטה הזו בעצמכם ולא תבינו ותפנימו שאתם חייבים להיגמל מהעישון, זה פשוט לא יצליח לכם, ולא משנה באיזו שיטה תנסו.

לכן השלב הראשון מבין כל אותם שלבי גמילה מעישון חייב להיות קודם כל קבלת ההחלטה על הגמילה. זהו השלב החשוב ביותר בכל תכנית גמילה.
 
שימוש בטיפות גמילה מיוחדות
במיוחד עבור אלו אשר מתקשים להיגמל מעישון מצאנו את הפורמולה הטובה והמוצלחת ביותר בתחום הגמילה מעישון. בתוך יום אחד של שימוש כבר לא תהיו מסוגלים לעשן, ולא תהיו זקוקים לזה כלל (וישנם כאלו אשר מדווחים שלאחר שעה בלבד מהשימוש כבר לא רצו לעשן עוד).

מדובר בפורמולה צמחית מתקדמת אשר מציעה לכם את הדרך הנכונה ביותר להפסיק לעשן, ובזמן הקצר ביותר. בלי מלחמות עם עצמכם, תהליכי גמילה ממושכים, החלפת הסיגריות באוכל שיגרום לכם להשמנה ועוד.

חזרה לחיים
השלב הראשון מבין שלבי גמילה מעישון הוא פשוט החזרה לחיים, תרתי משמע. קודם כל, התמדה בתהליך ובתוצאות שלו ולא לחזור לעשן לעולם, וכמובן, התחושה הנהדרת שתציף אתכם עם הפסקת העישון - אוויר נקי ונעים יותר, חיסכון כספי, אי תלות בגורם כזה או אחר למצב הרוח שלכם ועוד.

עם תכניות גמילה אחרות תראו אין ספור שלבי גמילה מעישון, איתנו התהליך פשוט. תוסף אחד בטיפות מתחת ללשון שישנה את כל החיים שלכם ויאפשר לכם להפסיק לעשן אחת ולתמיד ולהחזיר לעצמכם את הבריאות ואת השליטה.