שאלות ותשובות


שאלות ותשובות בנוגע לגמילה מעישון באמצעות טיקו

האם יש אחריות על הפורמולה

אין אחריות לכל תכנית גמילה, ומי שנותן "אחריות" משתמש בטריק שיווקי על מנת למשוך לקוחות ולתת להם הרגשת בטחון במעמד הקנייה. בפועל הינכם מוזמנים לבדוק עם מכרים שהיו בתוכניות גמילה עם "אחריות" כמה מהם באמת הפסיקו לעשן.
עם זאת פומולת טיקו מגיעה בכמות מספקת שאם חלילה וחס אחרי מספר חודשים חטאתם ובכל זאת עישנתם יש לכם את טיקו אתכם שתגרום לכם שוב את אותה פעולה.

האם יש אישור של משרד הבריאות

טיקו הינה פורמולה צמחית בלבד ולא מוגדרת כתרופה 100% צמחי מרפא המופקים בטכנולוגיה ייחודית למפעל המייצר יש אישור משרד הבריאות,FDA,GMP.

איך זה עובד בפועל

הפורמולה מכילה צמחים מיוחדים אשר מנזקזים פסולת מהריאות ומרעננת את דרכי הנשימה העליונה במקביל ישנם צמחים המרגעים את מערכת העצבים , כתוצאה מכך תוך שעה בערך כבר תרגישו שאינכם רוצים או מסוגלים לעשן ואינכם נהנים כמו בעבר מהסיגריה .


כמה פעמים לוקחים את זה

בפעם הראשונה יש לצרוך 10 טיפות מתחת ללשון פעמיים במרווח של 15 דקות , ולאחר מכן עוד פעמיים ב 12 שעות הבאות. ביומיים שלאחר מכן יש לקחת 10 טיפות מתחת ללשון 3 פעמים ביום גם אם אין לכם צורך לעשן ואתם בטוחים שכבר ניגמלתם.

מה קורה אם זה לא עובד עלי

לפורמולה יש 92% הצלחה ! למרות ש 100% מהאנשים ללא יוצא מהכלל לא יוכלו לסיים סיגריה כבר אחרי יום אחד יהיו אנשים שאחרי חצי שנה-שנה יחזרו לעשן מסיבה זו או אחרת , לכן יש לשמור את הבקבוק במקרר הפורמולה תקפה 18 חודשים מיום פתיחתה ואם בטעות עישנתם שוב (מספיק סיגריה אחת בכדי לחזור לעשן...) יש לכם מספיק מהפורמולה על מנת לחזור על הפעולה.


אני נוטל\ת תרופות האם מותר לשלב

אין שום בעיה לנטול את הפורמולה במקביל לנטילת תרופות אחרות במרשם

האם אשמין כתוצאה מהפסקת העישון

אנחנו לא יכולים לשמור על הפה שלכם... אבל רוב המשתמשים דיווחו דווקא על ירידה בתיאבון , הדבר נובע צנרגעת מערכת העצבים מה שגורם לדיכוי תאבון במקביל.

אני רוצה להיות משווק\מפיץ של טיקו

ישנה תכנית שותפים למטפלים ומשווקים  , על מנת להיות משווק מורשה של טיקו יש לרכוש 100 ערכות במחיר סיטונאי.