סדנת גמילה מעישון


סדנת גמילה מעישון
כל מי שחושב על גמילה מעישון, וגם אלו שלא, שמעו על המושג סדנת גמילה מעישון. היום ניתן למצוא מגוון רחב של מקומות בהם מתקיימת סדנת גמילה מעישון, בין אם בקופות החולים השונות, מתנסים ומרכזים עירונים, מרכזי גמילה פרטיים ואפילו מקומות עבודה. סדנת גמילה מעישון מתיימרת לנסות ולשכנע אתכם באמצעות הרצאות מצגות או אביזרים דומים להפסיק לעשן. עבור חלק מהאנשים זה עובד, לפחות לתקופה קצרה לאחר הסדנה, אך רבים מדווחים כי הסדנאות הללו לא באמת אפקטיביות, במיוחד לא לטווח ארוך.

לכן, לטובת המעשנים עמלנו על הפתרון הטוב ביותר שמונע מכם את הצורך להשתתף בסדנאות הללו וחוסך לכם הרבה מאוד כסף.

חיסכון אדיר בזמן
רבים אשר בעבר ניסו להיגמל מעישון דרך סדנת גמילה מעישון מעידים כי חוסר בזמן יוצר אצלם בסופו של דבר בעיה אשר מונעת מהם להשתתף בסדנא. בין אם זה לחץ בעבודה, לימודים, קושי לשלב בין הסדנה לבין החיים האישיים ועוד.

הפתרון שלנו מאפשר לכם להגיע לחיסכון גדול מאוד בזמן ומאפשר לכם להיגמל מעישון בדרך הקצרה והנוחה ביותר. במקום לבזבז זמן בנסיעות, חיפוש סדנת גמילה מעישון וחזרה שוב שוב למעקב ותמיכה, הפתרון שלנו מאפשר לכם לחוש תחושות של גועל מעישון ופשוט לא לחזור לעשן יותר.

עלויות נוחות ומשתלמות
הטיפות של טיקו מוצעות לכם במחיר נמוך ומשתלם מאוד, הרבה יותר זול לעומת רישום אל סדנת גמילה מעישון או קבוצות תמיכה למיניהם. כך אתם יכולים להיגמל מעישון עם חיסכון ולהתחיל לחסוך הרבה מאוד כסף בתוך זמן קצר.

באתר אנו מאפשרים לכם להזמין את טיקו במחיר מבצע של 590 ש"ח כולל משלוח עד הבית, ובתוך ימים בודדים מהיום כבר תפסיקו לעשן. אז למה אתם מחכים? הרכישה באתר קלה ונוחה במיוחד, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להזמין.

טיקו הינה פורמולה המבוססת על צמחי מרפא בלבד, ללא תוספות סינטטיות שונות, ולכן היא אינה מוגרת כתרופה. למפעל המייצר את הפורמולה יש אישור של משרד הבריאות, ה FDA וה GMP.