טיקו טכנולוגיה מהפכנית לגמילה מעישון תוך יום


גמילה מעישון באמצעות טיקו פורמולה מהפכנית אשר גורמת למעשן דחייה מהריח והעשן במקביל מבטלת את התלות בסיגריה בכל מצב רגשי , טיקו הוכחה כדרך היעילה ביותר להיגמל מעישון.

טיקו הינה פורמולה צמחית מהפכנית מבית היוצר של מג'יק-דרופס .
כל מעשן או מעשנת יודע שכל סיגריה מקצרת את החיים גורמת נזקים בלתי הפיכים לריאות ,ללב,לכלי הדם,מערכת העיכול,מסריחה אותו לכל היום ועדיין...ממשיכים לעשן. למען האמת גמילה מעישון היא גמילה קשה יותר מהרואין כל מעשן אומר לעצמו שזה "כייף" לעשן אבל עמוק בתוך תוכו יודע "שהכייף" הזה הרג והורג מיליוני אנשים ברחבי העולם והאבסורד הכי גדול שהם עוד משלמים על זה בעצמם... למען האמת זה לא כלכך באשמתכם חברות הסיגריות משקיעות מילארדי דולארים בחומרים ממכרים שמוחדרים לתוך הסיגריה שלכם על מנת שלא תוכלו בלי הסיגריה , הסיגריה יצרה לכם מנגנון שכל ארוע קטן מצריך מכם להדליק סיגריה ועוד סיגריה וכך להוציא עוד ועוד כסף מהכיס ובמקביל לחפור לעצמכם את הקבר לאט ובטוח תוך פגיעה באיכות החיים שלכם.
לדוגמא: מישהו עיצבן אתכם בעבודה ? ישר "נרגעים" עם הסיגריה , רבתם עם בן או בת הזוג ישר מדליקים סיגריה על מנת "להירגע" התקשרו אליכם מהבנק או שיש לכם בעיות כלכליות או תקופה לחוצה "נרגעים" עם סיגריה.
אבל לא באמת... הסיגריה לא רק שלא מרגיעה אתכם אלא כל סיגריה שתעשנו תעמיק את התלות הפיזית שלכם בחומרים המסרטנים האלה , נוצר לכן מנגנון דרך המוח ומערכת העצבים שהסיגריה מרגיעה אתכם.
טיקו טכנולוגיה מהפכנית לגמילה מעישון תוך יום