גמילה מעישון מחירים


כמה עולה גמילה מעישון?
רבים אשר שוקלים להפסיק לעשן תוהים לגבי העלויות - כמה עולה גמילה מעישון והאם מדובר בתהליך ארוך ויקר או תהליך שאינו דורש הוצאות כספיות גבוהות כל כך.

ובכן, חשוב מאוד להבין כי היום ישנו מגוון רחב של שיטות גמילה מעישון, חלקן מורכבות יותר וחלקן פחות, חלקן יקרות יותר וחלקן פחות. לכן, התשובה לשאלה כמה עולה גמילה מעישון תלוי בצורת הגמילה אותה אתם בוחרים.

יחד עם זאת, חשוב להבין כי לטווח הארוך גמילה מעישון מוצלחת תחסוך לכם סכומי כסף גבוהים מאוד. חשבו לרגע, אם אתם מעשנים קופסא אחת ליום, וכל קופסא במחיר של 30 ש"ח, יש לכם הוצאה של 60 ש"ח ביום - 19,500 ש"ח, סכום מטורף שתוכלו לחסוך מידי שנה. ולכן לא משנה כמה עולה גמילה מעישון, זה ישתלם לכם.

הדרך הזולה והמהירה להפסיק לעשן
הטיפות שלנו אלו טיפות אשר מיוצרות מפורמולה ייחודית של צמחי מרפא והיא טבעית במאת האחוזים, מעבר לכך, מחיר הטיפות עומד על כמה מאות שקלים בודדים בלבד, מחיר זול הרבה יותר מסדנאות, קבוצות והנחיות שונות, ואפילו מתרופות המיועדות להפסקת עישון.

הטיפות של טיקו מאפשרות לכם להפסיק לעשן בצורה קלה, מהירה ובעלויות נמוכות ומשתלמות במיוחד, כך שאתם כבר לא צריכים לשאול כמה עולה גמילה מעישון או לתרץ את עצמכם בכך שמדובר בהוצאה גדולה מידי בשבילכם. אתם יכולים להפסיק לעשן כבר בעוד כמה ימים, כך מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע הזמנה במהירות ובצורה בטוחה דרך האתר.

מפסיקים לעשן אחת ולתמיד
עוד יתרון חשוב מאוד של טיקו, הוא משך הזמן. בסדנאות או קבוצות גמילה רבות חלק גדול מהנגמלים חוזרים לעשן מאוחר יותר, ולכן עבור רבים מהם יש צורך לעבור שוב את התהליך ומדובר בהוצאות גדולות שלא נגמרות אף פעם. לעומת זאת, הטיפות של טיקו
מאפשרות לכם להפסיק לעשן אחת ולתמיד וכך גם מדובר בהוצאה ראשונית נמוכה, וגם הוצאה שלא תצטרכו לחזור עליה שוב,
כך שתוכלו ליהנות לא רק מהחיסכון אשר נובע מהפסקת העישון, אלא גם בחיסכון משמעותי בהוצאות על הגמילה.