גמילה מעישון לנשים


גמילה מעישון לנשים
נזקי העישון הם רבים וידועים, ורבים מהם מפריעים מאוד בעיקר לנשים. עישון יכול להוביל להיווצרות קמטים על עור הפנים וכתמים שונים, הוא יכול ליצור שינוי בקול של האישה, להשפיע על הבריאות הכללית שלה, ליצור קושי גדול בהיריון או בהנקה ועוד. היום מחקרים רבים מוכיחים כי אחוז הנשים אשר רוצות להיגמל מעישון הינו הרבה יותר גבוהה מאחוז הגברים אשר מנסים לעבור גמילה, ונשים רבות מבינות כי העישון פוגע בהן באופן ברור, ישיר ומיידי ולכן שואפות להפסיק, ומוקדם ככל האפשר.

אם גם את מעשנת ומחפשת פתרון גמילה מעישון לנשים אשר יאפשר לך להפסיק לעשן באופן מיידי וליהנות מאורח חיים בריא יותר, מראה עור צעיר יותר, קול נשי יותר וכמובן, חיסכון כספי משמעותי, הגעת את המקום הנכון.

אולי תתעניין גם ב: גמילה מעישון

להיגמל מעישון ביום אחד, ובקלות!
לאחר שנים של מחקר פיתחנו טיפות העשויות מפורמולה צמחית במאת האחוזים, אשר מסייעת לגמילה מעישון בתוך יום אחד בלבד עד שלושה ימים! הטיפות הללו מורכבות מצמחי מרפא אשר היעילות שלהם נבדקה מחקרית והשילוב ביניהן יוצר תחושה של גועל מהעשן ומהעישון, מה שיגרום לכן לא להכניס יותר סיגריה לפה לעולם.

ללא תחליפי ניקוטין, ללא תלות בסיגריות אלקטרוניות או כל אמצעי גמילה אחרים, וללא סדנאות ומפגשים אשר יגזלו מהזמן היקר שלכן – סך הכל 10 טיפות מתחת ללשון ותוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ובריאות גדולה יותר.

גמילה מעישון עם ערך מוסף
10% מההכנסות של טיפות טיקו מועברות אל משפחות אשר נפגעו מהעישון – חולי סרטן ריאות ובני המשפחה שלהם אשר ההתמודדות היום יומית עם המחלה הזו ועם ההשלכות שלה אינה פשוטה כלל עבורם. כך, אתן לא רק מקבלות את המוצר הטוב ביותר עבור גמילה מעישון, ומוצר אשר יאפשר לכן להיגמל מעישון במהירות ובקלות ללא כל קושי או בעיה, אלא אתן גם יכולות ליהנות מערך מוסף חשוב ומתרומה חיונית.

אז למה את מחכה? אם את חושבת על גמילה מעישון לנשים ומחפשת את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, טיפות טיקו הן התשובה!