גמילה מעישון דרך מדבקות ניקוטין


גמילה מעישון מדבקות ניקוטין
אם אתם מחפשים דרכים להיגמל מעישון, בוודאי שמעתם על דרך של גמילה מעישון מדבקות ניקוטין. מדובר במדבקות מיוחדות אותן מדביקים על העור, ובהדרגה משחררות ניקוטין אשר נספג בעור ובגוף וכך מונעות את הצורך בעישון, מדבקות הניקוטין מספקות לגוף את הניקוטין לו הוא זקוק במהלך תקופת הגמילה, ובכל פעם ניתן לצמצם את השימוש במדבקות עד שהגוף כבר לא יהיה זקוק לניקוטין ותוכלו להפסיק את השימוש במדבקות לחלוטין.

ישנם רבים אשר במהלך גמילה מעישון מרגישים תסמיני גמילה שמשפיעים עליהם מאוד בחיי היום יום כמו שינוי קיצוני במצבי הרוח, החלפת העישון באוכל, קושי בריכוז ועוד, ולכן עבורם העובדה שהגוף עדיין מקבל את הניקוטין גם ללא עישון יכולה לסייע משמעותית מאוד בתהליך הגמילה מהעישון ולהפוך את הגמילה למוצלחת יותר.

למה לא מדבקות ניקוטין?
מחקר שנערך באוניברסיטת הארוורד בארצות הברית בין השנים 2001-2002 קבע כי תחליפי ניקוטין לא באמת מסייעים לגמילה מעישון. על פי המחקר, שנערך בקרב 787 מעשנים אשר ניסו עבור גמילה מעישון מדבקות ניקוטין או תחליפים דומים, שליש ממשתתפי המחקר חזרו לעשן שנה מאוחר יותר. לאחר שנתיים, שליש נוסף חזר לעישון.

על פי התוצאות של המחקר עבור גמילה מעישון מדבקות ניקוטין ותחליפים דומים הם לא באמת יעילים, ושיעור החזרה לעישון לאחר שימוש באמצעים הללו זהה לשיעור החזרה לעישון של נגמלים אשר לא השתמשו בכל אמצעי עזר או תחליפי ניקוטין, מה שהופך את הרכישה והשימוש בהם לפחות כדאי ונכון.

גמילה מעישון ביום אחד – עכשיו זה אפשרי!
הפורמולה שפיתחנו הינה פורמולה טבעית וצמחית במאת האחוזים, אשר תגרום לכם להפסיק לעשן בתוך יום אחד, וחלק גדול מהמשתמשים מדווחים כי ההשפעה החלה כעבור שעה בלבד.

הטיפות, אותן מזלפים מתחת ללשון יוצרות תחושה של דחיה מהעישון ומהסיגריות ומסייעות לכם להפסיק לעשן בתוך זמן קצר ובצורה הרבה יותר יעילה. גם אם לאחר זמן מה תרגישו שוב את הצורך לעשן, תוכלו להשתמש שוב באותן הטיפות וכך ליהנות מגמילה נכונה, יעילה, בריאה וכזו שתחזיק מעמד מעתה ועד עולם.