גמילה מעישון באמצעות דיקור


גמילה מעישון באמצעות דיקור
מעשנים רבים קוראים את המחקרים בעידן המודרני ומבינים היטב את הסיכונים הרבים הכרוכים בעישון. מעבר לריח לא נעים, קושי בנשימה, שיעול רב ועוד, עישון יכול לגרום להתפתחות מחלות קשות מאוד ובעיקר, מחלת הסרטן.

לכן היום מעשנים רבים מחפשים כל דרך אפשרית להפסקת העישון, ורבים מהם פונים לדרך של גמילה מעישון באמצעות דיקור.
שיטת הדיקור הסיני הינה שיטה עתיקת יומין אשר מטרתה לטפל במגוון רחב של בעיות ותחושות דרך גירוי של נקודות ספציפיות בגוף.

רבים אשר פונים לטיפולי גמילה מעישון באמצעות דיקור מצליחים לאחר סדרת טיפולים לדווח על הפחתה משמעותית בכמויות העישון ועד הפסקה מוחלטת.

יחד עם זאת, מדובר בתהליך שהוא לא פשוט, תהליך המורכב משלבים רבים ודורש זמן ארוך ולכן אם אתם מחפשים תהליך קצר יותר, זול יותר והרבה יותר יעיל - הפורמולה של טיקו הינה בהחלט הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

טיפול מהיר במיוחד
במקום לקיים סדרה של טיפולים הדורשת מכם זמן, מאמץ, ועבור חלק מהמטופלים - גם התמודדות עם כאבים, טיקו מאפשר לכם להיגמל מהעישון בטיפול אחד בודד, בתוך יום אחד בלבד. אתם כבר לא צריכים לבזבז זמן על פגישות טיפולים שבועיות, לא צריכים להשקיע סכומי כסף רבים בסדרות ממושכות של טיפולים או התייעצויות, בתוך יום אחד בלבד, וחלק מהמשתמשים טוענים שתוך שעה בלבד, כבר לא תרצו לעשן כלל ותוכלו ליהנות מרמת חיים הרבה יותר גבוהה, איכות חיים טובה, בריאות והרבה יותר הנאה.

תוצאות לטווח ארוך
רבים אשר עברו טיפול גמילה מעישון באמצעות דיקור מדווחים כי למרות שהטיפול הביא לתוצאות טובות, הם עדיין היו צריכים לבצע טיפולי תחזוקה קבועים בכדי לשמור על התוצאות ולמנוע התעוררות של החשק שלהם לעישון שוב. לעומת זאת, כאשר רוכשים את הטיפות של טיקו בתוך יום אחד בלבד אתם גמולים, ולא תרגישו שוב בחשק הזה. גם אם הוא יתעורר, תוכלו ליטול שוב את הטיפול והוא יעלם כהרף עין.

כך לא תרגישו כי תהליך הגמילה מעיק ודורש מכם יותר מידי, מה שגורם לרבים לחזור לעשן בסופו של דבר.