איך זה עובד


טיקו טכנולוגיה לגמילה מעישון באמצעות 10 טיפות מתחת ללשון

אנחנו ב Magic Drops  הבנו שהבעיה היא לא רק "בראש" ולא כל מי שלא ניגמל הינו חלש אופי , ההתמכרות לסיגריות היא התמכרות פיזית של הגוף כולל כל המערכות האפשריות
עם השנים Magic Drops זיהתה את הקושי הגדול ביותר בגמילה והוא 
גמילה מעישון , טיקו היא פורמולה צמחית בנוזל לגמילה מעישון תוך יום אחד בלבד (יש כאלה שלא מסוגלים לעשן כבר אחרי שעה...) הסוד של טיקו הוא פשוט- זוכרים את הסיגריה הראשונה שעישנתם ? הרגשתם שאתם נחנקים וזה מסריח... טיקו באמצעות טכנולוגיה מיוחדת תתן לכם את אותה ההרגשה בדיוק של הגועל מהסיגריה הראשונה לפני שהתמכרתם ובמקביל מטפלת במערכת העצבים על מנת לשחרר את התלות של כל ארוע בהדלקת סיגריה.
וכל זה באמצעות 10 טיפות מתחת ללשון ללא כל תופעות לוואי מבלי לצאת מהבית או להוציא סכומי עתק על תוכניות גמילה למינהם , מדובר פה בדבר אחר ושונה מכל תוכנית גמילה שאתם מכירים ,זה הפתרון היחידי והסופי שיגמול אתכם מהצרה הזאת במחיר שהוא פחות ממה שאתם מוציאים על סיגריות בשבוע...אז אם אתם באמת רוצים להפסיק לעשן קחו את טיקו.
10% מההכנסות של טיקו מופנות לתמיכה בנפגעי העישון ובני ביתם כך שאתם לא רק מפסיקים לעשן אתם עוזרים למשפחות של חולי סרטן הריאות להתמודד ביום יום . קשה להפסיק לעשן ,עם טיקו לא תוכלו להריח סיגריה אחרי 3 ימים , קנו עכשיו טיקו תפסיקו לעשן ותתחילו לחיות למענכם ולמען הקרובים שלכם.

 תחשב מה יכול לקרות במקרה הטוב, (תפסיק לעשן) במקרה הרגיל (כמו עוד טיפול לגמילה שכבר עשית ועזר לתקופה מסוימת)  ובמקרה הגרוע (שזה בכלל לא ישפיע עלייך). אם מה שיכול לקרות במקרה הגרוע ביותר לא מתאים לך - אתה לא נכנס להשקעה הזאת.  
איך זה עובד